W tym wpisie chciałbym pokazać Wam pomysł na sobotni obiad. Ze względu na to, że kurczak wymaga ok. 1,5-2 godzin pieczenia nie należy to danie do najszybszych. Ale za to jest bardzo pyszne.

Kategorie: Mięsa, Obiady

Weekend praktycznie za nami, więc pora na jakiś ciekawy pomysł na śniadanie, obiad, a może kolację. Tym razem szybki przepis na sałatkę z tortellini.

Kategorie: Sałatki

Tym razem kolejny wpis poświęcony domowym obiadom. Typowo polskie danie, może oprócz sałatki z pomidorów, która powinna być zastąpiona bigosem. Moja propozycja to schabowy z frytkami i sałatką z pomidorów, ogórka i oliwek.

Kategorie: Obiady

To nie będą przepisy, a cykl wpisów poświęcony domowym obiadom. Wystarczy odrobina kreatywności i możemy zrobić smaczny i do tego ślicznie podany obiad. Tym razem pomysł na makaron z gulaszem.

Kategorie: Obiady

Oryginalny przepis na romantyczną kolację, ale wykwintny obiad nie tylko dla dwojga. Przygotowanie tego dania nie jest trudne, a uzyskane efekty i smak jest po prostu wyśmienity – „niebo w gębie”. Do przygotowania tego dania musimy niestety przygotować się już dzień wcześniej, podane z pieczonymi ziemniaczkami i surówką ucieszy podniebienia […]

Kategorie: Kolacje, Mięsa, Obiady

Na codzień bywamy dość mocno zapracowani i jeśli nie zjemy w pracy, albo na uczelni obiadu to niejednokrotnie nie mamy siły i ochoty aby gotować obiad późnym popołudniem w domu. Jednak przygotowanie go nie musi być bardzo skomplikowane i czasochłonne. Poniżej moja propozycja na szybki i smaczny obiad.

Kategorie: Obiady

Ostatnie przepisy

Domowe paszteciki z kapustą

Dodany 14 kwietnia 2014

0 komentarzy

Odrobina witamin z rana

Dodany 9 kwietnia 2014

0 komentarzy